fbpx

Kupno nieruchomości

Jeśli pragną Państwo nabyć atrakcyjną nieruchomość, to warto zakupić ją za pośrednictwem naszego biura nieruchomości w Warszawie. Oferujemy zakup nieruchomości na rynku wtórnym, pierwotnym oraz możliwość nabycia mieszkania czy domu poza granicami Polski.

Rynek wtórny

Image
Oferujemy możliwość zakupu nieruchomości na rynku wtórnym. Dotyczy to zarówno oferty zakupu mieszkań na rynku wtórnym, jak i domów. Decydując się na zakup używanej nieruchomości w ramach usług pośrednictwa, oferowanych przez nasze biuro, otrzymują Państwo możliwość dokładnego zapoznania się ze wszelkimi szczegółami oferty. Posiadamy bardzo interesujące propozycje, które z pewnością zainteresują wielu potencjalnych klientów. Zaletą zakupu nieruchomości tego typu jest fakt, iż klient osobiście jest w stanie przekonać się o faktycznym jej stanie oraz może poznać wszystkie jej wady i zalety, które pomogą mu w podjęciu ostatecznej decyzji.

Każda oferowana naszym klientom nieruchomość na rynku wtórnym, jest przez nas weryfikowana i dokładnie sprawdzana pod kątem stanu prawnego. Zainteresowani zakupem klienci mają nieograniczoną możliwość odwiedzenia danego mieszkania czy domu i przekonania się o ich faktycznym stanie. W procesie selekcji ofert staramy się wybierać tylko te najbardziej atrakcyjne i przystępne cenowo. Dla nas liczy się również zagospodarowanie okolicy, położenie budynku, odległość od ulicy, obecność rozwiniętej infrastruktury czy łączna ilość przystanków autobusowych i węzłów komunikacyjnych.

Posiadamy interesujące oferty kupna nieruchomości wtórnych, które wymagają niewielkich remontów, delikatnego odświeżenia, jak również i te, do których można wprowadzić się właściwie od zaraz. Znajdą u nas Państwo także propozycje mieszkań i domów gotowych do zamieszkania – w pełni wykończonych, z odpowiednim wyposażeniem kuchni i łazienki, które znajdują się w doskonałym stanie i optymalnym standardzie. Oferujemy mieszkania na różnych kondygnacjach i w wielu typach budynków, zarówno tych bardzo nowoczesnych, jak i pochodzących z dawnych lat. Staramy się negocjować ceny z pierwotnymi właścicielami - tak, aby zakup nieruchomości z rynku wtórnego był dla Państwa jak najbardziej opłacalny. Cały proces odbywa się zgodnie z literą prawa.

Rynek pierwotny

Image
W ofercie naszego biura nieruchomości posiadamy także szereg atrakcyjnych mieszkań i domów z rynku pierwotnego. Tego typu propozycja oznacza, iż staną się Państwo pierwszymi właścicielami nowo wybudowanej nieruchomości. To wspaniała oferta dla tych osób, którym zależy na zakupie nowego mieszkania czy domu oraz tych, którzy nie znaleźli dla siebie żadnej, ciekawej opcji w zakresie zakupu nieruchomości z tak zwanej „drugiej ręki" (od poprzedniego właściciela).

Podstawową zaletą mieszkania z rynku pierwotnego jest fakt, iż jest to nowoczesna nieruchomość, zazwyczaj wybudowana przy pomocy dobrej jakości materiałów i wielu innowacyjnych rozwiązań, których nie znajdziemy w ofercie nieruchomości z rynku wtórnego. Posiadamy wiele ofert zakupu, które przypadną do gustu każdemu, nawet najbardziej wymagającemu klientowi.

Mieszkania i domy z rynku pierwotnego, które posiadamy w swojej ofercie, są usytuowane w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach, które spełnią wszelkie Państwa wymogi i oczekiwania. Dogodny dojazd, obecność wielu szkół, placówek edukacyjnych, punktów handlowo – usługowych, jak również węzła komunikacyjnego sprawia, że tego typu oferta jest godna uwagi i polecenia.

Posiadamy nieruchomości z rynku pierwotnego wyposażone w nowoczesne windy, przestronne i funkcjonalne parkingi podziemne, pełny monitoring, całodobową recepcję czy przestronne oraz stworzone z ekologicznych materiałów tarasy oraz patio z ogródkiem. Ponadto, w swoich ofertach posiadamy także liczne propozycje dedykowane klientom, którzy oczekują wysokiego standardu i poszukują nieruchomości luksusowych.

Dopełniamy wszelkich formalności dotyczących zakupu, jak również na bieżąco doradzamy w kwestii ubiegania się o przyznanie kredytu hipotecznego.

Nieruchomości za granicą

Marzą Państwo o apartamentach w Hiszpanii, domach nad ciepłym morzem czy willi w malowniczo położonej okolicy? Nic prostszego. Zapraszamy do naszego biura nieruchomości w Warszawie. U nas mają Państwo nieograniczony wybór wielu niezwykle ciekawych i atrakcyjnych ofert zakupu nieruchomości za granicą.

W celu poznania Państwa oczekiwań i preferencji, dbamy o staranną selekcję posiadanych ofert tak, aby były one jak najbardziej przystępne cenowo oraz atrakcyjne pod względem samego budynku, okolicy, dostępnej infrastruktury, lokalizacji czy warunków mieszkaniowych. Obecnie tego typu rozwiązanie cieszy się u nas szczególnym zainteresowaniem, ponieważ coraz więcej osób pragnie posiadać dom lub mieszkanie poza terytorium RP lub też przenieść się do Hiszpanii czy innego kraju po zakończeniu swojej aktywności zawodowej. Nasze propozycje obejmują także oferty VIP, dedykowane klientom prestiżowym, poszukującym luksusowych nieruchomości za granicą, o najwyższym z możliwych standardzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą handlową.

Tel. 780 130 780SPRZEDAJKUPZAINWESTUJ

Napisz do nas
Jeśli chcesz skontaktować się z nami w sprawie kupna nieruchomości lub umówić na bezpłatną konsultację, wypełnij formularz.
Podaj swoje imię
Podaj numer telefonu
Podaj adres e-mail
Napisz wiadomość

Polecane artykuły

Wiele osób posiadających na zbyciu nieruchomość rozważa ważną w tym kontekście kwestię, czy zdecydować się na podpisanie umowy na wyłączność, czy też korzystać z kilku lub kilkunastu agencji nieruchomości jednocześnie. Odpowiedź na to pytanie tylko z pozoru wydaje się być trudna. Poniżej przedstawiamy powody, dla których warto skorzystać z jednego rozwiązania -  umowy na wyłączność.

Przy wyborze agencji nieruchomości nie warto kierować się emocjami, ale postawić na zdrowy rozsądek i wybrać sprawdzoną, renomowaną firmę, która cieszy się zaufaniem i posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Tylko wówczas będziemy mieć stu procentową pewność, że swój majątek trwały oddajemy w ręce specjalistów. 

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać raz w miesiącu najnowsze informacje na temat rynku nieruchomości, zapisz się do naszego newslettera.
Regulamin
© 2019 Pogorzelski Nieruchomości. Wszelkie prawa zastrzeżone.