Partnerzy - Pogorzelski Nieruchomości - Biuro Nieruchomości

Nasi partnerzy

Aby zapewnić komplesowość obsługi, współpracujemy z zaufanymi partnerami biznesowymi.

OK ARCHITEKCI

Biuro projektów wnętrz OK ARCHITEKCI to specjaliści od projektowania i urządzania domów i firm. Służymy naszym klientom fachową wiedzą techniczną oraz materiałową, występującą na rynku szeroko pojętego designu. Naszą specjalnością nie jest konkretny styl architektoniczny ani rodzaj wnętrza ale umiejętność słuchania pragnień i potrzeb naszych klientów, które następnie zamieniamy na funkcjonalne, eleganckie miejsca do życia i pracy.

www.okarchitekci.pl

STARNAWSKA & BOLEŃSKA NIERUCHOMOŚCI

Jako marka rozpoznawalna już nie tylko lokalnie zajmujemy się głównie obsługą klientów, którzy powierzają nam swoje majątki ulokowane w nieruchomościach, na terenie Trójmiasta i okolic. Jednak to nie nieruchomości są dla nas priorytetem, ale klienci i ich potrzeby związane ze sprzedażą czy kupnem nieruchomości. Budujemy relacje z klientami i w oparciu o nie realizujemy swoje zadania, zachowując najwyższe standardy. Nasze hasło brzmi: „Twoje potrzeby są naszym priorytetem”.

www.starnawska.pl

GEODETIC

Firma z branży nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych, świadcząca szereg usług inżynieryjnych i doradczych. Jednym z trzonów firmy jest nakreślanie strategii zarządzania powierzchniami do celów najmu i do celów podatkowych budynków biurowych, handlowych, magazynowych, mieszkaniowych, kamienic i innych. Firma doradza i wykonuje kompleksowe analizy due diligence. Zrzesza ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie: inżynierii, geodezji prawnej i standardowej, geotechniki, geologii, architektury, prawa nieruchomości, skaningu 3D, fotogrametrii, inwentaryzacji architektonicznych, wycen nieruchomości, pośrednictwa w obrocie nieruchomości komercyjnych, BIM i innych dziedzin związanych z nieruchomościami. W czasie 12 letniej praktyki zespół Polish Geodetic Group wykonał pomiar ~5mln m² powierzchni w tysiącach obiektów działając na zlecenie największych firm z rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce i Europie. W 2019 roku firma opracowała autorski program Geodetic Rent RollTM do kompleksowego i bezbłędnego zarządzania powierzchniami najmu.

www.geodetic.co