fbpx

Sprzedaż nieruchomości

Oferujemy Państwu usługi sprzedaży każdej nieruchomości. Z powodzeniem działamy na warszawskim rynku nieruchomości od wielu lat, pomagając klientom w zbyciu nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych. Ponadto gwarantujemy Państwu  bezpieczeństwo przeprowadzonych transakcji. Z nami będą Państwo pod dobrą opieką!

Nieruchomości mieszkaniowe

Image
Posiadają Państwo mieszkanie, działkę lub dom na sprzedaż? Nie warto działać w tym zakresie samodzielnie, ponieważ może to wiązać się z dużą stratą czasu i energii. Ponadto, wątpliwe jest w tym przypadku pełne zabezpieczenie wszelkich kwestii, szczególnie finansowo - prawnych.

Ceny nieruchomości kształtują się dynamicznie, zaś sprzedaż polega na umiejętności negocjowania cen - tak, aby była to czynność opłacalna dla obu zainteresowanych stron. Nasze biuro nieruchomości świadczy usługi w zakresie pomocy w sprzedaży nieruchomości mieszkaniowych różnego typu. Zdarza się, iż posiadają Państwo nieruchomość, która całymi latami czeka na kupca, zaś potencjalni klienci pojawiają się sporadycznie lub mają nierealne oczekiwania dotyczące ceny czy innych warunków transakcji sprzedażowej. Aby uniknąć niepotrzebnego stresu i uzyskać gotówkę ze sprzedaży w sposób szybki i efektywny, warto skorzystać z oferowanych przez nas usług.

Zapewniamy, nie tylko fachowe doradztwo w kwestii ustalenia ceny, lecz również potrafimy odpowiednio wypromować dane mieszkanie, dom czy działkę budowlaną. Arsenał dostępnych narzędzi marketingowo – promocyjnych, lata doświadczenia, ogromna wiedza oraz fachowość i profesjonalizm w każdym calu gwarantują, iż powierzenie nam zlecenia sprzedaży, zawsze będzie bardziej opłacalne, niż samodzielne próby podejmowane w tym zakresie.

Warto uwzględnić także, że dysponujemy bazą klientów zainteresowanych zakupem konkretnej nieruchomości, dlatego też zgłaszając się do nas, mają Państwo potencjalną możliwość sprzedaży swojej nieruchomości, praktycznie „od ręki”, gdyż może okazać się, że posiadamy zainteresowanego nią nabywcę, który czeka na tego typu okazję.

Pracujemy dynamicznie i staramy się na bieżąco informować klienta o postępach w działaniu, dlatego też może on skupić się na swoich obowiązkach zawodowych, jak i cieszyć się życiem rodzinnym, bez potrzeby angażowania się w żmudny proces przedsprzedażowy i obowiązek spotkań z potencjalnymi klientami.

Jeśli dysponują Państwo nieruchomością mieszkaniową na sprzedaż, warto nam zaufać i powierzyć to zadanie już dzisiaj!

Nieruchomości komercyjne

Image
Nasze biuro nieruchomości w Warszawie świadczy także usługi w zakresie pośrednictwa w  sprzedaży każdego typu nieruchomości komercyjnych. W zasadzie nie istnieje ustawowa definicja słowa komercja. Można zatem przyjąć, iż za nieruchomości komercyjne uznaje się te, obliczone na zysk, które mają przynieść klientom szacowany dochód.

Warto wspomnieć, iż potencjalny inwestor, który jest zainteresowany daną nieruchomością komercyjną, bierze przede wszystkim pod uwagę potencjalne korzyści, które w przyszłości będą bezpośrednio związane z nabyciem owej nieruchomości. Do korzyści tych zaliczamy – pobierany czynsz z wynajmowanych lokali użytkowych, jak również wszelkie inne benefity.

Oferujemy pomoc w sprzedaży nieruchomości komercyjnych. Wszelkie czynności przez nas wykonywane są zgodne z literą prawa i odbywają się na uczciwych zasadach - dla każdej ze stron. Tego typu sprzedaż wymaga większego zaangażowania oraz jeszcze bardziej usystematyzowanych działań, ponieważ sama kwota sprzedaży jest w tym wypadku dużo wyższa niż ta, która dotyczy przeciętnej nieruchomości mieszkaniowej. Naszym zadaniem jest pomoc w negocjowaniu warunków sprzedaży, jak również umożliwienie sprzedającemu uzyskania optymalnego zysku z dokonanej transakcji.

Jeśli dysponują Państwo nieruchomościami komercyjnymi na sprzedaż - serdecznie zapraszamy do naszego biura. Wspólnie znajdziemy najlepszego nabywcę i zabezpieczymy warunki transakcji! Zapraszamy.

Tel. 780 130 780SPRZEDAJKUPZAINWESTUJ

Napisz do nas
Jeśli chcesz skontaktować się z nami w sprawie sprzedaży swojej nieruchomości lub umówić na bezpłatną konsultację, wypełnij formularz.
Podaj swoje imię
Podaj numer telefonu
Podaj adres e-mail
Napisz wiadomość

Polecane artykuły

Wiele osób posiadających na zbyciu nieruchomość rozważa ważną w tym kontekście kwestię, czy zdecydować się na podpisanie umowy na wyłączność, czy też korzystać z kilku lub kilkunastu agencji nieruchomości jednocześnie. Odpowiedź na to pytanie tylko z pozoru wydaje się być trudna. Poniżej przedstawiamy powody, dla których warto skorzystać z jednego rozwiązania -  umowy na wyłączność.

Przy wyborze agencji nieruchomości nie warto kierować się emocjami, ale postawić na zdrowy rozsądek i wybrać sprawdzoną, renomowaną firmę, która cieszy się zaufaniem i posiada wieloletnie doświadczenie w branży. Tylko wówczas będziemy mieć stu procentową pewność, że swój majątek trwały oddajemy w ręce specjalistów. 

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać raz w miesiącu najnowsze informacje na temat rynku nieruchomości, zapisz się do naszego newslettera.
Regulamin
© 2019 Pogorzelski Nieruchomości. Wszelkie prawa zastrzeżone.