fbpx

O nas

Jesteśmy renomowanym biurem nieruchomości, które od lat pracuje na swoją markę i niezmiennie cieszy się zaufaniem klientów. Jako znana i ceniona agencja nieruchomości w Warszawie, do tej pory pomogliśmy wielu osobom, które powierzyły nam lub nabyły za naszym pośrednictwem, nieruchomości.

Jesteśmy rzetelni i etyczni w zawodzie. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, doradzając najlepsze dla niego rozwiązania. Pracujemy w oparciu o zasadę, która brzmi:

Nie składamy pustych obietnic i nie tracimy czasu na niepotrzebne dywagacje.
My działamy!”.

Z dumą możemy pochwalić się, iż wciąż  otrzymujemy sygnały od naszych zadowolonych klientów, którzy obdarzyli nas zaufaniem i rekomendują nasze usługi w gronie swoich znajomych, rodziny i przyjaciół.

Przez długie lata pracy zbudowaliśmy niezawodny system, który gwarantuje świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Aktualnie oferujemy Państwu pomoc w następujących sprawach:
  • sprzedaż nieruchomości mieszkaniowych,
  • sprzedaż nieruchomości komercyjnych,
  • pośrednictwo w zakupie nieruchomości na rynku pierwotnym,
  • pośrednictwo w zakupie nieruchomości na rynku wtórnym,
  • pośrednictwo w zakupie nieruchomości na rynkach zagranicznych.
Image
Naszym niewątpliwym atutem jest to, iż jako biuro pośrednictwa nieruchomości nastawieni jesteśmy na ciągły kontakt z klientem i potrafimy wsłuchiwać się w jego potrzeby. To ważne, szczególnie, że każdy przypadek należy rozpatrywać indywidualnie. Tak właśnie pracujemy.

Obsługujemy wielu klientów, dlatego też staramy się dopasować świadczone przez nas usługi do wymogów i oczekiwań każdego z nich. Pozwala to na osiągniecie obopólnej satysfakcji z przeprowadzonej transakcji, jak i pozytywnego wyniku w stosunkowo krótkim czasie od przyjęcia danego zlecenia.

Nasza praca to nie tylko wykonywany zawód, ale i pasja, która pozwala nam osiągnąć sukcesy na niełatwym rynku nieruchomości. Jeśli pragną Państwo powierzyć nam lub nabyć nieruchomość za naszym pośrednictwem, będziemy zaszczyceni móc osiągnąć wspólnie z Państwem ten cel.

Warto nadmienić, iż wychodzimy z założenia, że każdy agent nieruchomości bezwzględnie musi odznaczać się uczciwością oraz posiadaniem odpowiednich umiejętności i kwalifikacji zawodowych, które pozwolą mu na rzetelne, solidne i profesjonalne wykonywanie powierzonych mu obowiązków. Dlatego też, zespół naszych pracowników, to osoby kompetentne, życzliwe, godne zaufania i skupione na swoich działaniach. Ponadto nasza kadra na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje zawodowe oraz dba o odpowiedni poziom posiadanej wiedzy, przez bieżące studiowanie literatury fachowej oraz obowiązujących przepisów prawnych.

Powierzając nam swoją nieruchomość lub pragnąc nabyć ją za naszym pośrednictwem, otrzymują Państwo 100% satysfakcji z obsługi i gwarancję spełnienia wszelkich swoich oczekiwań!
1

Jakość

Oferujemy najwyższej jakości usługi, które wyróżniają nas na tle konkurencji. Wzorujemy się na europejskich standardach w obsłudze klientów biur nieruchomości.
2

Transparentność

Proponujemy jasne i transparentne warunki współpracy oraz przejrzyście skonstruowane umowy, gwarantujące zadowolenie z wyniku transakcji.
3

Profesjonalizm

Profesjonalny i zaangażowany w swoją pracę zespół agentów, pozostający do Państwa pełnej dyspozycji oraz służący fachową radą każdego dnia.
4

Motywacja

Posiadamy motywację do poszukiwania ciekawych, przystępnych cenowo i atrakcyjnie położonych nieruchomości, które zainteresują każdego współczesnego klienta.
5

Kwalifikacje

Podnosimy kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w szkoleniach tematycznych, jak również studiowanie literatury branżowej i zmian w przepisach prawnych.
6

Kontakt

Oferujemy dogodną formę kontaktu z klientem poprzez wybór najbardziej odpowiadającego miejsca spotkania – mieszkania klienta, restauracji czy naszego biura nieruchomości.
7

Weryfikacja

Finalizacja transakcji poprzedzona jest weryfikacją i zbadaniem wszelkiej dostarczonej dokumentacji oraz potwierdzeniem wiarygodności wszystkich uczestników procesu.
8

Aktualizacja

Jesteśmy na bieżąco - aktualizujemy naszą ofertę oraz poszukujemy nietypowych, oryginalnych i wyjątkowych propozycji sprzedaży, wynajmu czy zakupu nieruchomości.
9

Komunikacja

Utrzymujemy stały kontakt z klientem oraz systematycznie informujemy go o postępach pracy. Działamy dynamicznie – dla satysfakcjonującego efektu w krótkim czasie.

Tel. 780 130 780SPRZEDAJKUPZAINWESTUJ

© 2019 Pogorzelski Nieruchomości. Wszelkie prawa zastrzeżone.