Dołącz do nas - Pogorzelski Nieruchomości - Biuro Nieruchomości

Kultura firmy

Nasze biuro nieruchomości w Warszawie, przez lata działania na branżowym rynku, zdołało wypracować sobie prestiżową i liczącą się w regionie renomę, nie tylko wśród konkurencyjnych agencji, ale i szerokiego grona zadowolonych klientów. Cieszymy się powszechnym zaufaniem i świadczymy profesjonalne usługi związane z kupnem, sprzedażą czy wynajmem nieruchomości. Taka pozycja na rynku pozwala nam na reklamowanie się jako biura, które stwarza dogodne warunki do podjęcia z nami owocnej i lukratywnej współpracy zawodowej.

Wiele osób poszukuje możliwości zatrudnienia. Jeśli pragną Państwo poszerzyć swoje horyzonty, pracować w nienormowanym czasie oraz samodzielnie organizować sobie plan dnia, to tego typu zajęcie jest dla Państwa wymarzoną posadą. Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia oraz pracę w miłej i sympatycznej atmosferze, która pozwala na nieograniczony rozwój oraz możliwości zdobycia ciekawego i lukratywnego zajęcia. Zawód ten pozwoli również Państwu na spełnienie wszelkich aspiracji oraz uzyskanie niezależności finansowej.

W trosce o komfort pracy w naszym biurze, staramy się zapewnić zatrudnianym agentom możliwość nieustannego podnoszenia swoich kwalifikacji i zapewniamy im bieżące wsparcie. Każda osoba, która rozpoczyna współpracę z nami ma szansę na uzyskanie niezbędnej pomocy, opiekę z naszej strony oraz wsparcie merytoryczne na każdym etapie pracy. Ponadto może liczyć na pomoc starszego stażem i bardziej doświadczonego agenta, który jest w stanie doradzić w każdej zaistniałej sytuacji, jak również wyjaśnić wiele zawiłych kwestii związanych z nieruchomościami. Zapewniamy dostęp do literatury branżowej, jak również informujemy o wszelkich niuansach prawnych i zmianach w ustawodawstwie, dotyczących obrotu nieruchomościami. Tłumaczymy niejasne przepisy lub staramy się interpretować te już funkcjonujące w taki sposób, aby każda, rozpoczynająca współpracę osoba, miała możliwość ich dokładnego zrozumienia.

Nasze biuro cechują transparentne systemy wartości, które działają stymulująco na wszystkich naszych pracowników, tworząc właściwy klimat organizacyjny, jak również odpowiedni sposób zarządzania. Staramy się motywować naszych agentów do nieustannego rozwoju, jak również odpowiednio wynagradzać ich trud oraz zaangażowanie, jakie wnoszą w swoją pracę.

Jeśli poszukują Państwo interesującego zajęcia, które będzie łączyć w sobie zawód i pasję, to serdecznie zapraszamy do złożenia oferty w naszym biurze. Z przyjemnością poznamy Państwa i postaramy się wypracować wspólny kierunek działania. Zapraszamy.


Dołącz do nas