Nieruchomości mieszkaniowe

Posiadają Państwo mieszkanie, działkę lub dom na sprzedaż? Nie warto działać w tym zakresie samodzielnie, ponieważ może to wiązać się z dużą stratą czasu i energii. Ponadto, wątpliwe jest w tym przypadku pełne zabezpieczenie wszelkich kwestii, szczególnie finansowo - prawnych.

Ceny nieruchomości kształtują się dynamicznie, zaś sprzedaż polega na umiejętności negocjowania cen - tak, aby była to czynność opłacalna dla obu zainteresowanych stron. Nasze biuro nieruchomości świadczy usługi w zakresie pomocy w sprzedaży nieruchomości mieszkaniowych różnego typu. Zdarza się, iż posiadają Państwo nieruchomość, która całymi latami czeka na kupca, zaś potencjalni klienci pojawiają się sporadycznie lub mają nierealne oczekiwania dotyczące ceny czy innych warunków transakcji sprzedażowej. Aby uniknąć niepotrzebnego stresu i uzyskać gotówkę ze sprzedaży w sposób szybki i efektywny, warto skorzystać z oferowanych przez nas usług.

Zapewniamy, nie tylko fachowe doradztwo w kwestii ustalenia ceny, lecz również potrafimy odpowiednio wypromować dane mieszkanie, dom czy działkę budowlaną. Arsenał dostępnych narzędzi marketingowo – promocyjnych, lata doświadczenia, ogromna wiedza oraz fachowość i profesjonalizm w każdym calu gwarantują, iż powierzenie nam zlecenia sprzedaży, zawsze będzie bardziej opłacalne, niż samodzielne próby podejmowane w tym zakresie.

Warto uwzględnić także, że dysponujemy bazą klientów zainteresowanych zakupem konkretnej nieruchomości, dlatego też zgłaszając się do nas, mają Państwo potencjalną możliwość sprzedaży swojej nieruchomości, praktycznie „od ręki”, gdyż może okazać się, że posiadamy zainteresowanego nią nabywcę, który czeka na tego typu okazję.

Pracujemy dynamicznie i staramy się na bieżąco informować klienta o postępach w działaniu, dlatego też może on skupić się na swoich obowiązkach zawodowych, jak i cieszyć się życiem rodzinnym, bez potrzeby angażowania się w żmudny proces przedsprzedażowy i obowiązek spotkań z potencjalnymi klientami.

Jeśli dysponują Państwo nieruchomością mieszkaniową
na sprzedaż, warto nam zaufać i powierzyć to zadanie już dzisiaj!

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, staramy się jak najdokładniej przybliżyć metody naszej pracy.

Nieruchomości komercyjne

Nasze biuro nieruchomości w Warszawie świadczy także usługi w zakresie pośrednictwa w sprzedaży każdego typu nieruchomości komercyjnych. W zasadzie nie istnieje ustawowa definicja słowa komercja. Można zatem przyjąć, iż za nieruchomości komercyjne uznaje się te, obliczone na zysk, które mają przynieść klientom szacowany dochód.

Warto wspomnieć, iż potencjalny inwestor, który jest zainteresowany daną nieruchomością komercyjną, bierze przede wszystkim pod uwagę potencjalne korzyści, które w przyszłości będą bezpośrednio związane z nabyciem owej nieruchomości. Do korzyści tych zaliczamy – pobierany czynsz z wynajmowanych lokali użytkowych, jak również wszelkie inne benefity.

Oferujemy pomoc w sprzedaży nieruchomości komercyjnych. Wszelkie czynności przez nas wykonywane są zgodne z literą prawa i odbywają się na uczciwych zasadach - dla każdej ze stron. Tego typu sprzedaż wymaga większego zaangażowania oraz jeszcze bardziej usystematyzowanych działań, ponieważ sama kwota sprzedaży jest w tym wypadku dużo wyższa niż ta, która dotyczy przeciętnej nieruchomości mieszkaniowej. Naszym zadaniem jest pomoc w negocjowaniu warunków sprzedaży, jak również umożliwienie sprzedającemu uzyskania optymalnego zysku z dokonanej transakcji.

Jeśli dysponują Państwo nieruchomościami komercyjnymi na sprzedaż - serdecznie zapraszamy do naszego biura. Wspólnie znajdziemy najlepszego nabywcę i zabezpieczymy warunki transakcji! Zapraszamy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak szybko i korzystnie sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość, umów się z nami na niezobowiązujące spotkanie.


Skontaktuj się