Kup nieruchomość - Pogorzelski Nieruchomości - Biuro Nieruchomości

Rynek wtórny

Oferujemy możliwość zakupu nieruchomości na rynku wtórnym. Dotyczy to zarówno oferty zakupu mieszkań na rynku wtórnym, jak i domów. Decydując się na zakup używanej nieruchomości w ramach usług pośrednictwa, oferowanych przez nasze biuro, otrzymują Państwo możliwość dokładnego zapoznania się ze wszelkimi szczegółami oferty. Posiadamy bardzo interesujące propozycje, które z pewnością zainteresują wielu potencjalnych klientów. Zaletą zakupu nieruchomości tego typu jest fakt, iż klient osobiście jest w stanie przekonać się o faktycznym jej stanie oraz może poznać wszystkie jej wady i zalety, które pomogą mu w podjęciu ostatecznej decyzji.

Każda oferowana naszym klientom nieruchomość na rynku wtórnym, jest przez nas weryfikowana i dokładnie sprawdzana pod kątem stanu prawnego. Zainteresowani zakupem klienci mają nieograniczoną możliwość odwiedzenia danego mieszkania czy domu i przekonania się o ich faktycznym stanie. W procesie selekcji ofert staramy się wybierać tylko te najbardziej atrakcyjne i przystępne cenowo. Dla nas liczy się również zagospodarowanie okolicy, położenie budynku, odległość od ulicy, obecność rozwiniętej infrastruktury czy łączna ilość przystanków autobusowych i węzłów komunikacyjnych.

Posiadamy interesujące oferty kupna nieruchomości wtórnych, które wymagają niewielkich remontów, delikatnego odświeżenia, jak również i te, do których można wprowadzić się właściwie od zaraz. Znajdą u nas Państwo także propozycje mieszkań i domów gotowych do zamieszkania – w pełni wykończonych, z odpowiednim wyposażeniem kuchni i łazienki, które znajdują się w doskonałym stanie i optymalnym standardzie. Oferujemy mieszkania na różnych kondygnacjach i w wielu typach budynków, zarówno tych bardzo nowoczesnych, jak i pochodzących z dawnych lat. Staramy się negocjować ceny z pierwotnymi właścicielami - tak, aby zakup nieruchomości z rynku wtórnego był dla Państwa jak najbardziej opłacalny. Cały proces odbywa się zgodnie z literą prawa.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, staramy się jak najdokładniej przybliżyć metody naszej pracy.

Rynek pierwotny

W ofercie naszego biura nieruchomości posiadamy także szereg atrakcyjnych mieszkań i domów z rynku pierwotnego. Tego typu propozycja oznacza, iż staną się Państwo pierwszymi właścicielami nowo wybudowanej nieruchomości. To wspaniała oferta dla tych osób, którym zależy na zakupie nowego mieszkania czy domu oraz tych, którzy nie znaleźli dla siebie żadnej, ciekawej opcji w zakresie zakupu nieruchomości z tak zwanej „drugiej ręki" (od poprzedniego właściciela).

Podstawową zaletą mieszkania z rynku pierwotnego jest fakt, iż jest to nowoczesna nieruchomość, zazwyczaj wybudowana przy pomocy dobrej jakości materiałów i wielu innowacyjnych rozwiązań, których nie znajdziemy w ofercie nieruchomości z rynku wtórnego. Posiadamy wiele ofert zakupu, które przypadną do gustu każdemu, nawet najbardziej wymagającemu klientowi.

Mieszkania i domy z rynku pierwotnego, które posiadamy w swojej ofercie, są usytuowane w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach, które spełnią wszelkie Państwa wymogi i oczekiwania. Dogodny dojazd, obecność wielu szkół, placówek edukacyjnych, punktów handlowo – usługowych, jak również węzła komunikacyjnego sprawia, że tego typu oferta jest godna uwagi i polecenia.

Posiadamy nieruchomości z rynku pierwotnego wyposażone w nowoczesne windy, przestronne i funkcjonalne parkingi podziemne, pełny monitoring, całodobową recepcję czy przestronne oraz stworzone z ekologicznych materiałów tarasy oraz patio z ogródkiem. Ponadto, w swoich ofertach posiadamy także liczne propozycje dedykowane klientom, którzy oczekują wysokiego standardu i poszukują nieruchomości luksusowych.

Dopełniamy wszelkich formalności dotyczących zakupu, jak również na bieżąco doradzamy w kwestii ubiegania się o przyznanie kredytu hipotecznego.

Nieruchomości za granicą

Marzą Państwo o apartamentach w Hiszpanii, domach nad ciepłym morzem czy willi w malowniczo położonej okolicy? Nic prostszego. Zapraszamy do naszego biura nieruchomości w Warszawie. U nas mają Państwo nieograniczony wybór wielu niezwykle ciekawych i atrakcyjnych ofert zakupu nieruchomości za granicą.

W celu poznania Państwa oczekiwań i preferencji, dbamy o staranną selekcję posiadanych ofert tak, aby były one jak najbardziej przystępne cenowo oraz atrakcyjne pod względem samego budynku, okolicy, dostępnej infrastruktury, lokalizacji czy warunków mieszkaniowych. Obecnie tego typu rozwiązanie cieszy się u nas szczególnym zainteresowaniem, ponieważ coraz więcej osób pragnie posiadać dom lub mieszkanie poza terytorium RP lub też przenieść się do Hiszpanii czy innego kraju po zakończeniu swojej aktywności zawodowej. Nasze propozycje obejmują także oferty VIP, dedykowane klientom prestiżowym, poszukującym luksusowych nieruchomości za granicą, o najwyższym z możliwych standardzie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą bogatą ofertą handlową.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak szybko i korzystnie kupić swoją nieruchomość, umów się z nami na niezobowiązujące spotkanie.


Skontaktuj się