Kup nieruchomość - Pogorzelski Nieruchomości - Biuro Nieruchomości

Rynek wtórny

Oferujemy możliwość zakupu nieruchomości na rynku wtórnym. Dotyczy to zarówno oferty zakupu mieszkań na rynku wtórnym, jak i domów. Decydując się na zakup używanej nieruchomości w ramach usług pośrednictwa, oferowanych przez nasze biuro, otrzymują Państwo możliwość dokładnego zapoznania się ze wszelkimi szczegółami oferty. Posiadamy bardzo interesujące propozycje, które z pewnością zainteresują wielu potencjalnych klientów. Zaletą zakupu nieruchomości tego typu jest fakt, iż klient osobiście jest w stanie przekonać się o faktycznym jej stanie oraz może poznać wszystkie jej wady i zalety, które pomogą mu w podjęciu ostatecznej decyzji.

Każda oferowana naszym klientom nieruchomość na rynku wtórnym, jest przez nas weryfikowana i dokładnie sprawdzana pod kątem stanu prawnego. Zainteresowani zakupem klienci mają nieograniczoną możliwość odwiedzenia danego mieszkania czy domu i przekonania się o ich faktycznym stanie. W procesie selekcji ofert staramy się wybierać tylko te najbardziej atrakcyjne i przystępne cenowo. Dla nas liczy się również zagospodarowanie okolicy, położenie budynku, odległość od ulicy, obecność rozwiniętej infrastruktury czy łączna ilość przystanków autobusowych i węzłów komunikacyjnych.

Posiadamy interesujące oferty kupna nieruchomości wtórnych, które wymagają niewielkich remontów, delikatnego odświeżenia, jak również i te, do których można wprowadzić się właściwie od zaraz. Znajdą u nas Państwo także propozycje mieszkań i domów gotowych do zamieszkania – w pełni wykończonych, z odpowiednim wyposażeniem kuchni i łazienki, które znajdują się w doskonałym stanie i optymalnym standardzie. Oferujemy mieszkania na różnych kondygnacjach i w wielu typach budynków, zarówno tych bardzo nowoczesnych, jak i pochodzących z dawnych lat. Staramy się negocjować ceny z pierwotnymi właścicielami - tak, aby zakup nieruchomości z rynku wtórnego był dla Państwa jak najbardziej opłacalny. Cały proces odbywa się zgodnie z literą prawa.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, staramy się jak najdokładniej przybliżyć metody naszej pracy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak szybko i korzystnie kupić swoją nieruchomość, umów się z nami na niezobowiązujące spotkanie.


Skontaktuj się