agencja nieruchomosci zoliborz - Pogorzelski Nieruchomości - Biuro Nieruchomości
Pogorzelski Nieruchomości

Agencja nieruchomości - Żoliborz

Jesteśmy wiodącą na rynku warszawskim agencją nieruchomości, prowadzoną przez małżeństwo prawników. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie mieszkań, domów oraz działek.

Masz pytania ? Skontaktuj się:

Formularz kontaktowy

Napisz do nas - skontaktujemy się z Tobą.

MY W MEDIACH

O nas w GOOGLE

1

Chcesz sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość? Działka, mieszkanie lub dom ?

2

Skontaktuj się na
adres mailowy: kontakt@pogorzelski.pl
lub zadzwoń: 780 130 780.

3

Będziemy monitorować, szukać i rozmawiać z potencjalnymi kupującymi. Wykorzystujemy szereg działań marketingowych oraz naszą bazę klientów.

Jeżeli poszukujesz mieszkania lub domu, a przy tym potrzebna jest Ci ceniona agencja nieruchomości Żoliborz to jedna z wielu ciekawych lokalizacji, w przypadku której możesz liczyć na kompleksowe usługi biura Pogorzelski Nieruchomości. Prowadzimy działania i realizujemy zlecenia na terenie całej Warszawy, ale też w jej okolicach. Wyróżnia nas doskonała znajomość rynku nieruchomości, który w przypadku stolicy jest bardzo specyficzny i wymaga branżowej wiedzy oraz znajomości.

Możemy pochwalić się także dopracowaną do perfekcji usługą poszukiwania mieszkania PREMIUM, która jest bardzo wysoko ceniona przez klientów. Polega ona na odnalezieniu nieruchomości dla osoby, która zdecyduje się na zawarcie współpracy, a wszystko to z uwzględnieniem wielu zmiennych, jak np. parametry domu lub mieszkania, a także budżetu na inwestycję. Klient ma poczucie pełnego bezpieczeństwa i spokoju, dlatego swobodnie może zajmować się swoimi obowiązkami bez żadnych zmartwień o formalności. Zobowiązujemy się do tego, że przedstawimy dopasowane oferty w określonej liczbie i czasie, dlatego klient ma gwarancję tego, że zostaną mu zaproponowane ciekawe propozycje.

Dlaczego warto rozejrzeć się z agencją nieruchomości na Żoliborzu?

Na zlecenie warszawskiego ratusza zostały przeprowadzone badania, w których jednym z pytań do mieszkańców Żoliborza było to, jakie są według nich największe korzyści, wynikające z zamieszkiwania tego terenu. Najczęściej można było się spotkać z odpowiedzią, że jest to dostęp do zieleni, cisza, spokój, a także obecność stacji metra. Ciężko nie zgodzić się z tymi odpowiedziami. Mimo tego, że Żoliborz położny jest w centralnej Warszawie, wcale nie jest wielki, a otaczają go parki. Co więcej, dla niektórych uznawany jest za nudny i starodawny, jednak przekute jest to w ogromną zaletę, czyli gwarancję spokoju.

Jednym z największych atutów Żoliborza na pewno jest zieleń, ponieważ dzielnica ta jest pełna parków, zielonych skwerów i innych miejsc, które doskonale nadają się na spacer. Doskonałym przykładem jest tutaj np. Park Cytadela. Park ten jest bardzo malowniczy i można znaleźć w nim chociażby ruiny z czerwonej cegły. Te wraz z otaczającą go roślinnością tworzą naprawdę urokliwy duet. Mamy tu do czynienia z wręcz idealnym miejscem na jogging, piknik, bądź zwyczajny odpoczynek z książką na kocu.

Warto odwiedzić tu także Kępę Potocką, która oferuje wiele ścieżek do biegania oraz jazdy na rolkach, a także spore jezioro miejskie, z możliwością pływania kajakiem. Powinniśmy zwrócić uwagę na obecność stacji metra. Te znajdujące się na Żoliborzu pozwalają na szybkie i sprawne dotarcie do każdego miejsca w stolicy. Mamy tutaj do dyspozycji I linię metra, a także dwie stacjami – Plac Wilsona oraz Marymont. Oprócz wszystkiego, o czym wspomniano powyżej, Żoliborz posiada jeszcze wiele innych zalet. Jest to na pewno architektura, ciekawe knajpy, bary oraz ośrodki kultury, jak chociażby Prochownia, czy też Fort Sokolnickiego.