agencja nieruchomosci zoliborz - Pogorzelski Nieruchomości - Biuro Nieruchomości
Pogorzelski Nieruchomości

Agencja nieruchomości - Żoliborz

Jesteśmy wiodącą na rynku warszawskim agencją nieruchomości, prowadzoną przez małżeństwo prawników. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie mieszkań, domów oraz działek.

Masz pytania ? Skontaktuj się:

Formularz kontaktowy

Napisz do nas - skontaktujemy się z Tobą.

MY W MEDIACH

O nas w GOOGLE

vertevie
vertevie
2022-07-06
Polecam agencję Pogorzelski Nieruchomości oraz Panią Kasię Płochocką. Pomogła mnie i bratu przejść przez cały proces sprzedaży mieszkania. Dzięki Pani Kasi bardzo szybko udało się znaleźć nabywcę. Współpraca była czystą przyjemnością!
Ewa Jenke
Ewa Jenke
2022-06-28
Spokój, takt i poczucie humoru pomogły bezkonfliktowo pokonać normalne przy tak poważnych zakupach, problemy. Dzięki ponadprzeciętnemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi Agentki - p. Katarzyny Wasiluk szybko i pozytywnie zamknęliśmy transakcję. Ewa i Przemek
janusz mieciek
janusz mieciek
2022-06-01
Agnieszka Kulesza
Agnieszka Kulesza
2022-05-17
Polecam agentkę nieruchomości Panią Anitę Pawłowską. Z jej pomocą udało mi się szybko sprzedać mieszkanie, bez problemów, za satysfakcjonującą cenę. :) Mimo sporych problemów z księgą wieczystą udało się to naprawdę sprawnie załatwić.
Karolina Urbaniak
Karolina Urbaniak
2022-05-11
Pogorzelski Nieruchomości działają błyskawicznie! Nigdy nie sądziłam, że sprzedaż jednego mieszkania i kupno drugiego może odbyć się w tak ekspresowym czasie! Gorąco polecam współpracę z Panią Katarzyną Wasiluk, która pośredniczyła zarówno w sprzedaży jak i w kupnie mieszkania. Pełen profesjonalizm pod każdym względem. Super komunikacja i prowadzenie całej transakcji kompleksowo. Dyspozycyjność i ogromne wsparcie w kwestii formalności!
mykhaylo pikhotskyy
mykhaylo pikhotskyy
2022-05-04
Miałem przyjemność współpracować z Panem Jackiem w zeszłym tygodniu, bardzo mi zależało na czasie i konkretach, transakcja doszła do skutku dzięki pewnemu profesjonalizmowi Pana Jacka. Pan Jacek jest godny zaufania !!
Marlena Król
Marlena Król
2022-05-04
Miałam przyjemność współpracować z Jackiem Bemem pracującym w Pogorzelski Nieruchomości dwukrotnie: pierwszy raz przy sprzedaży mieszkania, drugi raz przy wynajmie. Za każdym razem współpraca była bardzo profesjonalna, a przy tym przebiegała w serdecznej atmosferze. Serdecznie polecam!
Edward Kolarski
Edward Kolarski
2022-05-04
Pan Jacek Bem to kompetencja i rzetelność: w tych trudnych czasach, (sprzedaż praktycznie tylko za gotówkę) w ciągu miesiąca sprzedał mi mieszkanie za oczekiwaną cenę. A i kupujący był bardzo zadowolony. Polecam Biuro
Daniel
Daniel
2022-03-22
Polecamy z czystym sumieniem Panią Katarzynę Wasiluk, super ekspert z najwiekszym obeznaniem i wiedza o rynku spośród wielu agentów z ktorymi rozmawialismy. Sprzedaż mieszkania w 3 dni! Pani Kasia potrafiła załatwić rzeczy w 5 min których nie potrafili w urzędach. Kompleksowa pomoc i obsluga od A do Z. Polecam.
vanda Vostro
vanda Vostro
2022-02-20
1

Chcesz sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość? Działka, mieszkanie lub dom ?

2

Skontaktuj się na
adres mailowy: kontakt@pogorzelski.pl
lub zadzwoń: 780 130 780.

3

Będziemy monitorować, szukać i rozmawiać z potencjalnymi kupującymi. Wykorzystujemy szereg działań marketingowych oraz naszą bazę klientów.

Jeżeli poszukujesz mieszkania lub domu, a przy tym potrzebna jest Ci ceniona agencja nieruchomości Żoliborz to jedna z wielu ciekawych lokalizacji, w przypadku której możesz liczyć na kompleksowe usługi biura Pogorzelski Nieruchomości. Prowadzimy działania i realizujemy zlecenia na terenie całej Warszawy, ale też w jej okolicach. Wyróżnia nas doskonała znajomość rynku nieruchomości, który w przypadku stolicy jest bardzo specyficzny i wymaga branżowej wiedzy oraz znajomości.

Możemy pochwalić się także dopracowaną do perfekcji usługą poszukiwania mieszkania PREMIUM, która jest bardzo wysoko ceniona przez klientów. Polega ona na odnalezieniu nieruchomości dla osoby, która zdecyduje się na zawarcie współpracy, a wszystko to z uwzględnieniem wielu zmiennych, jak np. parametry domu lub mieszkania, a także budżetu na inwestycję. Klient ma poczucie pełnego bezpieczeństwa i spokoju, dlatego swobodnie może zajmować się swoimi obowiązkami bez żadnych zmartwień o formalności. Zobowiązujemy się do tego, że przedstawimy dopasowane oferty w określonej liczbie i czasie, dlatego klient ma gwarancję tego, że zostaną mu zaproponowane ciekawe propozycje.

Dlaczego warto rozejrzeć się z agencją nieruchomości na Żoliborzu?

Na zlecenie warszawskiego ratusza zostały przeprowadzone badania, w których jednym z pytań do mieszkańców Żoliborza było to, jakie są według nich największe korzyści, wynikające z zamieszkiwania tego terenu. Najczęściej można było się spotkać z odpowiedzią, że jest to dostęp do zieleni, cisza, spokój, a także obecność stacji metra. Ciężko nie zgodzić się z tymi odpowiedziami. Mimo tego, że Żoliborz położny jest w centralnej Warszawie, wcale nie jest wielki, a otaczają go parki. Co więcej, dla niektórych uznawany jest za nudny i starodawny, jednak przekute jest to w ogromną zaletę, czyli gwarancję spokoju.

Jednym z największych atutów Żoliborza na pewno jest zieleń, ponieważ dzielnica ta jest pełna parków, zielonych skwerów i innych miejsc, które doskonale nadają się na spacer. Doskonałym przykładem jest tutaj np. Park Cytadela. Park ten jest bardzo malowniczy i można znaleźć w nim chociażby ruiny z czerwonej cegły. Te wraz z otaczającą go roślinnością tworzą naprawdę urokliwy duet. Mamy tu do czynienia z wręcz idealnym miejscem na jogging, piknik, bądź zwyczajny odpoczynek z książką na kocu.

Warto odwiedzić tu także Kępę Potocką, która oferuje wiele ścieżek do biegania oraz jazdy na rolkach, a także spore jezioro miejskie, z możliwością pływania kajakiem. Powinniśmy zwrócić uwagę na obecność stacji metra. Te znajdujące się na Żoliborzu pozwalają na szybkie i sprawne dotarcie do każdego miejsca w stolicy. Mamy tutaj do dyspozycji I linię metra, a także dwie stacjami – Plac Wilsona oraz Marymont. Oprócz wszystkiego, o czym wspomniano powyżej, Żoliborz posiada jeszcze wiele innych zalet. Jest to na pewno architektura, ciekawe knajpy, bary oraz ośrodki kultury, jak chociażby Prochownia, czy też Fort Sokolnickiego.