Agencja nieruchomości – Ursus - Pogorzelski Nieruchomości - Biuro Nieruchomości
Pogorzelski Nieruchomości

Agencja nieruchomości – Ursus

Jesteśmy wiodącą na rynku warszawskim agencją nieruchomości, prowadzoną przez małżeństwo prawników. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie mieszkań, domów oraz działek.

 

Masz pytania ? Skontaktuj się:

Formularz kontaktowy

Napisz do nas - skontaktujemy się z Tobą.

MY W MEDIACH

O nas w GOOGLE

vertevie
vertevie
2022-07-06
Polecam agencję Pogorzelski Nieruchomości oraz Panią Kasię Płochocką. Pomogła mnie i bratu przejść przez cały proces sprzedaży mieszkania. Dzięki Pani Kasi bardzo szybko udało się znaleźć nabywcę. Współpraca była czystą przyjemnością!
Ewa Jenke
Ewa Jenke
2022-06-28
Spokój, takt i poczucie humoru pomogły bezkonfliktowo pokonać normalne przy tak poważnych zakupach, problemy. Dzięki ponadprzeciętnemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi Agentki - p. Katarzyny Wasiluk szybko i pozytywnie zamknęliśmy transakcję. Ewa i Przemek
janusz mieciek
janusz mieciek
2022-06-01
Agnieszka Kulesza
Agnieszka Kulesza
2022-05-17
Polecam agentkę nieruchomości Panią Anitę Pawłowską. Z jej pomocą udało mi się szybko sprzedać mieszkanie, bez problemów, za satysfakcjonującą cenę. :) Mimo sporych problemów z księgą wieczystą udało się to naprawdę sprawnie załatwić.
Karolina Urbaniak
Karolina Urbaniak
2022-05-11
Pogorzelski Nieruchomości działają błyskawicznie! Nigdy nie sądziłam, że sprzedaż jednego mieszkania i kupno drugiego może odbyć się w tak ekspresowym czasie! Gorąco polecam współpracę z Panią Katarzyną Wasiluk, która pośredniczyła zarówno w sprzedaży jak i w kupnie mieszkania. Pełen profesjonalizm pod każdym względem. Super komunikacja i prowadzenie całej transakcji kompleksowo. Dyspozycyjność i ogromne wsparcie w kwestii formalności!
mykhaylo pikhotskyy
mykhaylo pikhotskyy
2022-05-04
Miałem przyjemność współpracować z Panem Jackiem w zeszłym tygodniu, bardzo mi zależało na czasie i konkretach, transakcja doszła do skutku dzięki pewnemu profesjonalizmowi Pana Jacka. Pan Jacek jest godny zaufania !!
Marlena Król
Marlena Król
2022-05-04
Miałam przyjemność współpracować z Jackiem Bemem pracującym w Pogorzelski Nieruchomości dwukrotnie: pierwszy raz przy sprzedaży mieszkania, drugi raz przy wynajmie. Za każdym razem współpraca była bardzo profesjonalna, a przy tym przebiegała w serdecznej atmosferze. Serdecznie polecam!
Edward Kolarski
Edward Kolarski
2022-05-04
Pan Jacek Bem to kompetencja i rzetelność: w tych trudnych czasach, (sprzedaż praktycznie tylko za gotówkę) w ciągu miesiąca sprzedał mi mieszkanie za oczekiwaną cenę. A i kupujący był bardzo zadowolony. Polecam Biuro
Daniel
Daniel
2022-03-22
Polecamy z czystym sumieniem Panią Katarzynę Wasiluk, super ekspert z najwiekszym obeznaniem i wiedza o rynku spośród wielu agentów z ktorymi rozmawialismy. Sprzedaż mieszkania w 3 dni! Pani Kasia potrafiła załatwić rzeczy w 5 min których nie potrafili w urzędach. Kompleksowa pomoc i obsluga od A do Z. Polecam.
vanda Vostro
vanda Vostro
2022-02-20
1

Chcesz sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość? Działka, mieszkanie lub dom ?

2

Skontaktuj się na
adres mailowy: kontakt@pogorzelski.pl
lub zadzwoń: 780 130 780.

3

Będziemy monitorować, szukać i rozmawiać z potencjalnymi kupującymi. Wykorzystujemy szereg działań marketingowych oraz naszą bazę klientów.

Ursus to jedna z najbardziej wyjątkowych dzielnic Warszawy. Choć należy do tych najmniejszych, jej gęstość zaludnienia jest naprawdę duża, a popularność ta wynika z kilku kwestii. Przede wszystkim – najniższego w Warszawie wskaźnika przestępczości, co czyni Ursus jednym z najbezpieczniejszych miejsc w stolicy i spełnia oczekiwania rodzin z dziećmi. To także ogromny wybór nieruchomości – od niskich domków jednorodzinnych, do mieszkań na nowoczesnych osiedlach. Dzięki temu z pomocą naszej agencji nieruchomości w Ursusie znajdziecie Państwo zarówno swoje miejsce do życia, jak też skutecznie wypromujecie dowolną nieruchomość.

Dlaczego pomoc naszej agencji nieruchomości w Ursusie to najlepszy pomysł?

Pogorzelski Nieruchomości to agencja znana wśród klientów w całej Warszawie – działamy od wielu lat i spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających osób prywatnych oraz firm, które pragną kupować, sprzedawać albo wynajmować lokale i obiekty. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, wiedzy oraz najlepszym narzędziom marketingowym osiągamy bardzo wysoką skuteczność i jesteśmy w stanie ograniczyć proces zakupu, wynajmu czy sprzedaży nieruchomości w Ursusie do absolutnego minimum.

Co więcej, jesteśmy w stanie odciążyć każdego z naszych klientów od wszelkich obowiązków. Zajmiemy się stworzeniem atrakcyjnego ogłoszenia i jego promocją, doradzimy najlepsze opcje, a także zadbamy o profesjonalną prezentację nieruchomości. Dzięki sprawdzonym rozwiązaniom zapewnimy możliwość maksymalizacji zysku z wynajmu lub sprzedaży, a także skrócimy cały proces do absolutnego minimum. Wszystko to w oparciu o przejrzyste warunki współpracy oraz przyjazną atmosferę.

Wybierając naszą agencję nieruchomości w Ursusie, możecie Państwo liczyć na:

  • najwyższą jakość świadczonych usług – wzorujemy się na standardach europejskich, dlatego staliśmy się zaufanymi partnerami dla klientów z całej Warszawy;
  • pełne zaangażowanie oraz indywidualne podejście, które gwarantuje nasz zgrany zespół wykwalifikowanych specjalistów;
  • elastyczność – to my dopasowujemy się do Państwa potrzeb, a nie odwrotnie, co zapewnia najwyższy komfort współpracy z naszą agencją nieruchomości;
  • transparentność – nasze umowy są przejrzyste i skonstruowane w taki sposób, aby ostateczny wynik transakcji spełnił Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do owocnej współpracy

Jako agencja nieruchomości od lat świadcząca swoje usługi w warszawskim Ursusie, możemy podjąć się każdego wyzwania i skutecznie wypromować każdą nieruchomość. Pomożemy Państwu również w znalezieniu wymarzonego mieszkania, domu czy lokalu użytkowego, którego lokalizacja będzie dopasowana do indywidualnych potrzeb.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi agentami nieruchomości i zaprezentowania swoich oczekiwań. W oparciu o to stworzymy kompleksowy plan działania, dzięki któremu możliwie jak najszybciej pomożemy Państwu w realizacji Waszych celów.