Agent, agentka nieruchomości Warszawa - Pogorzelski Nieruchomości

Twój zaufany agent nieruchomości Warszawa

Nasze biuro nieruchomości to renomowana agencja, która od lat pracuje na swoją markę i niezmiennie może poszczycić się zaufaniem okazywanym przez Klientów.

Pogorzelski to już znane i cenione biuro obrotu nieruchomościami w Warszawie. Z naszej oferty do tej pory skorzystało wiele osób poszukujących kompleksowej obsługi związanej ze sprzedażą lub nabyciem nieruchomości za naszym pośrednictwem.

Współpracujemy z rzetelnymi specjalistami, którzy kierują się wysoką kulturą i etyką pracy. Każdy Klient może u nas liczyć na indywidualne traktowanie. Pracujemy w oparciu o zasadę, która brzmi:

Nie składamy pustych obietnic i nie tracimy czasu na niepotrzebne dywagacje.
My działamy!

Twoją sprawą może zająć się agent lub agentka nieruchomości – w naszym biurze będziesz po prostu współpracować z najlepiej przygotowaną do tego osobą! Z dumą możemy w tym miejscu pochwalić się, iż wciąż otrzymujemy sygnały od naszych zadowolonych Klientów, którzy obdarzyli nas zaufaniem i rekomendują świadczone przez nas usługi w gronie swoich znajomych, rodziny i przyjaciół. Wszystko dzięki temu, że przez długie lata obecności na rynku nieruchomości udało nam się zbudować niezawodny system, który gwarantuje obsługę zawsze na najwyższym możliwym poziomie.

Co możemy zaoferować Ci w ramach biura obrotu nieruchomościami?

Niewątpliwym atutem naszego biura pośrednictwa nieruchomości jest fakt, że cały zespół agentów jest nastawiony na ciągły kontakt z Klientem – potrafimy także wsłuchać się w jego potrzeby. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy przypadek należy rozpatrywać indywidualnie – tak właśnie pracujemy. Wyróżnia nas duża dbałość o poprawne prowadzenie sprawy pod kątem formalno-prawnym, dzięki czemu Klienci nie muszą obawiać się żadnych przykrych konsekwencji podejmowanych działań.

Z naszych usług korzysta wielu Klientów chcących kupić lub sprzedać nieruchomość w Warszawie i okolicach, dlatego też staramy się dopasować ofertę do wymogów i oczekiwań każdego z nich. W taki sposób możemy absolutnie za każdym razem osiągać obopólną satysfakcję z przeprowadzonej transakcji, a także pozytywne wyniki w stosunkowo krótkim czasie od przyjęcia zlecenia.

Praca związana z obsługą niełatwego rynku nieruchomości to dla nas nie tylko wykonywany zawód. To również pasja i podejście do codziennych obowiązków i wyzwań z prawdziwym zaangażowaniem. Z ogromną przyjemnością, wspólnie z Klientem, realizujemy kolejne kroki prowadzące do efektywnej sprzedaży, zakupu czy wynajmu nieruchomości – będziemy zaszczyceni, by taki cel, w Twoim imieniu, osiągnąć.

Jak pracują nasi agenci nieruchomości?

Pracujący w naszym zespole agenci nieruchomości wychodzą z założenia, że w ich zawodzie bezwzględnie liczy się uczciwość połączona z doświadczeniem, odpowiednimi umiejętnościami i kwalifikacjami branżowymi, które pozwolą na rzetelne, solidne i oczywiście profesjonalne wykonywanie powierzonych im obowiązków.

Nasze agentki i agenci nieruchomości to osoby kompetentne, życzliwe, godne zaufania i całkowicie skupione na swoich działaniach. Pracownicy zatrudnieni w prowadzonym przez nas biurze w sposób bieżący podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe, jak i dbają o utrzymanie swojej wiedzy na najwyższym poziomie poprzez studiowanie literatury fachowej i przepisów prawnych.

Powierzając nam swoją nieruchomość lub pragnąc nabyć ją za naszym pośrednictwem Klienci otrzymują gwarancję stuprocentowej satysfakcji z obsługi i możliwość spełnienia wszystkich swoich oczekiwań.