Agencja nieruchomości - Bielany - Pogorzelski Nieruchomości - Biuro Nieruchomości
Pogorzelski Nieruchomości

Agencja nieruchomości - Bielany

Jesteśmy wiodącą na rynku warszawskim agencją nieruchomości, prowadzoną przez małżeństwo prawników. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie mieszkań, domów oraz działek.

Masz pytania ? Skontaktuj się:

Formularz kontaktowy

Napisz do nas - skontaktujemy się z Tobą.

MY W MEDIACH

O nas w GOOGLE

1

Chcesz sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość? Działka, mieszkanie lub dom ?

2

Skontaktuj się na
adres mailowy: kontakt@pogorzelski.pl
lub zadzwoń: 780 130 780.

3

Będziemy monitorować, szukać i rozmawiać z potencjalnymi kupującymi. Wykorzystujemy szereg działań marketingowych oraz naszą bazę klientów.

W momencie, gdy zachodzi konieczność, aby wsparło Cię renomowane biuro nieruchomości Bielany to jeden z terenów, na którym swoje usługi świadczy Pogorzelski Nieruchomości. Jesteśmy prawdziwymi specjalistami w tej branży i od wielu lat świadczymy naszym klientom usługi z zakresu sprzedaży, poszukiwania oraz wynajmu nieruchomości. To, co wyróżnia nas na tle konkurencji to przede wszystkim najwyższa jakość oraz kompleksowa obsługa. Doskonałym przykładem jest tutaj nasza flagowa usługa poszukiwania nieruchomości PREMIUM. Zakłada ona przedsięwzięcie odnalezienia idealnie dostosowanego lokum dla naszego klienta, przy pełnej obsłudze na każdym etapie transakcji, co jest gwarancją bezpieczeństwa i braku zmartwień dla naszego klienta. Zadbamy o to, aby cena zakupu nieruchomości była jak najbardziej atrakcyjna, a wszystkie formalności dopięte na ostatni guzik, także pod kątem prawnym i notarialnym. W razie potrzeby jesteśmy także w stanie pomóc w sprawie kredytu.

Mieszkanie na Bielanach, czyli w sąsiedztwie zieleni

Mieszkańcy Bielan bardzo chwalą sobie okolice pełną zieleni. To właśnie tu zlokalizowany jest Las Bielański, który sprzyja tutejszym biegaczom podczas treningów. Spora ilość terenów zielonych to niewątpliwy atut Bielan, a to bardzo istotne, kiedy mieszkamy w stolicy, która znana jest jednak z dość dużego zakorkowania oraz zanieczyszczeń.

Atrakcje dla całej rodziny na Bielanach

Nieopodal Wisły, możemy odnaleźć zielony park Kępa Potocka, który pozwala na naprawdę efektywny wypoczynek. Może być to np. jazda na rowerze, na rolkach, spacery, ale też jogging. Jest tam również miejsca na to, aby posiedzieć w knajpie po ciężkim dniu w pracy. Bardzo istotnym elementem całej kompozycji parku jest zbiornik wodny, który zakończony jest rozlewiskiem z wyspą topolową. W pobliżu zlokalizowane jest Centrum Olimpijskie, a każdego roku w parku organizowany jest Olimpijski Piknik. Gromadzi on naprawdę wielu znanych i cenionych reprezentantów naszego kraju na Igrzyskach Olimpijskich. Cała rodzina na pewno doceni atrakcje w postaci Parku Linowego, który znajduje się na obrzeżach Bielańskiego Lasu. Ten może zapewnić mnóstwo dobrej zabawy, a także spróbowania swych sił na pięciu trasach i to o różnym stopniu trudności.

Dobra komunikacja na terenie Bielan<

Zieleń to nie jedyna zaleta Bielan, gdyż bez wątpienia jest to także spokój i cisza. To opinia samych mieszkańców, którzy wzięli udział w sondzie zleconej przez stołeczny ratusz. Mieszkańcy w Bielanach cenią również świetną komunikację, gdyż mowa tutaj o kilku stacjach metra, które rozmieszczone są w niewielkiej odległości. Sprawia to, że z Bielan jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego innego zakątka Warszawy. Co więcej, stacja Młociny to pierwszy przystanek na rozkładzie pierwszej linii metra, a zlokalizowana w jej sąsiedztwie zajezdnia, zapewnia także kursy autobusowe, które bardzo dobrze skomunikowane są z centrum.