Agencja nieruchomości - Bielany - Pogorzelski Nieruchomości - Biuro Nieruchomości
Pogorzelski Nieruchomości

Agencja nieruchomości - Bielany

Jesteśmy wiodącą na rynku warszawskim agencją nieruchomości, prowadzoną przez małżeństwo prawników. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie mieszkań, domów oraz działek.

Masz pytania ? Skontaktuj się:

Formularz kontaktowy

Napisz do nas - skontaktujemy się z Tobą.

MY W MEDIACH

O nas w GOOGLE

vertevie
vertevie
2022-07-06
Polecam agencję Pogorzelski Nieruchomości oraz Panią Kasię Płochocką. Pomogła mnie i bratu przejść przez cały proces sprzedaży mieszkania. Dzięki Pani Kasi bardzo szybko udało się znaleźć nabywcę. Współpraca była czystą przyjemnością!
Ewa Jenke
Ewa Jenke
2022-06-28
Spokój, takt i poczucie humoru pomogły bezkonfliktowo pokonać normalne przy tak poważnych zakupach, problemy. Dzięki ponadprzeciętnemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi Agentki - p. Katarzyny Wasiluk szybko i pozytywnie zamknęliśmy transakcję. Ewa i Przemek
janusz mieciek
janusz mieciek
2022-06-01
Agnieszka Kulesza
Agnieszka Kulesza
2022-05-17
Polecam agentkę nieruchomości Panią Anitę Pawłowską. Z jej pomocą udało mi się szybko sprzedać mieszkanie, bez problemów, za satysfakcjonującą cenę. :) Mimo sporych problemów z księgą wieczystą udało się to naprawdę sprawnie załatwić.
Karolina Urbaniak
Karolina Urbaniak
2022-05-11
Pogorzelski Nieruchomości działają błyskawicznie! Nigdy nie sądziłam, że sprzedaż jednego mieszkania i kupno drugiego może odbyć się w tak ekspresowym czasie! Gorąco polecam współpracę z Panią Katarzyną Wasiluk, która pośredniczyła zarówno w sprzedaży jak i w kupnie mieszkania. Pełen profesjonalizm pod każdym względem. Super komunikacja i prowadzenie całej transakcji kompleksowo. Dyspozycyjność i ogromne wsparcie w kwestii formalności!
mykhaylo pikhotskyy
mykhaylo pikhotskyy
2022-05-04
Miałem przyjemność współpracować z Panem Jackiem w zeszłym tygodniu, bardzo mi zależało na czasie i konkretach, transakcja doszła do skutku dzięki pewnemu profesjonalizmowi Pana Jacka. Pan Jacek jest godny zaufania !!
Marlena Król
Marlena Król
2022-05-04
Miałam przyjemność współpracować z Jackiem Bemem pracującym w Pogorzelski Nieruchomości dwukrotnie: pierwszy raz przy sprzedaży mieszkania, drugi raz przy wynajmie. Za każdym razem współpraca była bardzo profesjonalna, a przy tym przebiegała w serdecznej atmosferze. Serdecznie polecam!
Edward Kolarski
Edward Kolarski
2022-05-04
Pan Jacek Bem to kompetencja i rzetelność: w tych trudnych czasach, (sprzedaż praktycznie tylko za gotówkę) w ciągu miesiąca sprzedał mi mieszkanie za oczekiwaną cenę. A i kupujący był bardzo zadowolony. Polecam Biuro
Daniel
Daniel
2022-03-22
Polecamy z czystym sumieniem Panią Katarzynę Wasiluk, super ekspert z najwiekszym obeznaniem i wiedza o rynku spośród wielu agentów z ktorymi rozmawialismy. Sprzedaż mieszkania w 3 dni! Pani Kasia potrafiła załatwić rzeczy w 5 min których nie potrafili w urzędach. Kompleksowa pomoc i obsluga od A do Z. Polecam.
vanda Vostro
vanda Vostro
2022-02-20
1

Chcesz sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość? Działka, mieszkanie lub dom ?

2

Skontaktuj się na
adres mailowy: kontakt@pogorzelski.pl
lub zadzwoń: 780 130 780.

3

Będziemy monitorować, szukać i rozmawiać z potencjalnymi kupującymi. Wykorzystujemy szereg działań marketingowych oraz naszą bazę klientów.

W momencie, gdy zachodzi konieczność, aby wsparło Cię renomowane biuro nieruchomości Bielany to jeden z terenów, na którym swoje usługi świadczy Pogorzelski Nieruchomości. Jesteśmy prawdziwymi specjalistami w tej branży i od wielu lat świadczymy naszym klientom usługi z zakresu sprzedaży, poszukiwania oraz wynajmu nieruchomości. To, co wyróżnia nas na tle konkurencji to przede wszystkim najwyższa jakość oraz kompleksowa obsługa. Doskonałym przykładem jest tutaj nasza flagowa usługa poszukiwania nieruchomości PREMIUM. Zakłada ona przedsięwzięcie odnalezienia idealnie dostosowanego lokum dla naszego klienta, przy pełnej obsłudze na każdym etapie transakcji, co jest gwarancją bezpieczeństwa i braku zmartwień dla naszego klienta. Zadbamy o to, aby cena zakupu nieruchomości była jak najbardziej atrakcyjna, a wszystkie formalności dopięte na ostatni guzik, także pod kątem prawnym i notarialnym. W razie potrzeby jesteśmy także w stanie pomóc w sprawie kredytu.

Mieszkanie na Bielanach, czyli w sąsiedztwie zieleni

Mieszkańcy Bielan bardzo chwalą sobie okolice pełną zieleni. To właśnie tu zlokalizowany jest Las Bielański, który sprzyja tutejszym biegaczom podczas treningów. Spora ilość terenów zielonych to niewątpliwy atut Bielan, a to bardzo istotne, kiedy mieszkamy w stolicy, która znana jest jednak z dość dużego zakorkowania oraz zanieczyszczeń.

Atrakcje dla całej rodziny na Bielanach

Nieopodal Wisły, możemy odnaleźć zielony park Kępa Potocka, który pozwala na naprawdę efektywny wypoczynek. Może być to np. jazda na rowerze, na rolkach, spacery, ale też jogging. Jest tam również miejsca na to, aby posiedzieć w knajpie po ciężkim dniu w pracy. Bardzo istotnym elementem całej kompozycji parku jest zbiornik wodny, który zakończony jest rozlewiskiem z wyspą topolową. W pobliżu zlokalizowane jest Centrum Olimpijskie, a każdego roku w parku organizowany jest Olimpijski Piknik. Gromadzi on naprawdę wielu znanych i cenionych reprezentantów naszego kraju na Igrzyskach Olimpijskich. Cała rodzina na pewno doceni atrakcje w postaci Parku Linowego, który znajduje się na obrzeżach Bielańskiego Lasu. Ten może zapewnić mnóstwo dobrej zabawy, a także spróbowania swych sił na pięciu trasach i to o różnym stopniu trudności.

Dobra komunikacja na terenie Bielan<

Zieleń to nie jedyna zaleta Bielan, gdyż bez wątpienia jest to także spokój i cisza. To opinia samych mieszkańców, którzy wzięli udział w sondzie zleconej przez stołeczny ratusz. Mieszkańcy w Bielanach cenią również świetną komunikację, gdyż mowa tutaj o kilku stacjach metra, które rozmieszczone są w niewielkiej odległości. Sprawia to, że z Bielan jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego innego zakątka Warszawy. Co więcej, stacja Młociny to pierwszy przystanek na rozkładzie pierwszej linii metra, a zlokalizowana w jej sąsiedztwie zajezdnia, zapewnia także kursy autobusowe, które bardzo dobrze skomunikowane są z centrum.