Biuro nieruchomości - Ursynów Warszawa - Pogorzelski Nieruchomości - Biuro Nieruchomości
Pogorzelski Nieruchomości

Biuro nieruchomości - Ursynów Warszawa

Jesteśmy wiodącą na rynku warszawskim agencją nieruchomości, prowadzoną przez małżeństwo prawników. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie mieszkań, domów oraz działek.

Masz pytania ? Skontaktuj się:

Formularz kontaktowy

Napisz do nas - skontaktujemy się z Tobą.

MY W MEDIACH

O nas w GOOGLE

1

Chcesz sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość? Działka, mieszkanie lub dom ?

2

Skontaktuj się na
adres mailowy: kontakt@pogorzelski.pl
lub zadzwoń: 780 130 780.

3

Będziemy monitorować, szukać i rozmawiać z potencjalnymi kupującymi. Wykorzystujemy szereg działań marketingowych oraz naszą bazę klientów.

Jeśli potrzebne jest Ci renomowana agencja nieruchomości Ursynów to dzielnica Warszawy, gdzie możesz liczyć na wsparcie biura Pogorzelski Nieruchomości. Swoje wysokiej jakości usługi oferujemy na terenie całej Warszawy, ale też w jej okolicach, dlatego klienci mają szansę odnaleźć wymarzony dom lub mieszkanie, a także sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że aktualnie nie każdy ma czas na poszukiwanie domu lub mieszkania do wynajęcia, do zakupu, ale też osób zainteresowanych kupnem ich nieruchomości. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom tych najbardziej wymagających, dlatego zapewniamy usługę poszukiwania PREMIUM, która daje wysoki komfort dla klienta i gwarancję, że zawierając współpracę zainteresowany otrzyma ustaloną liczbę propozycji nieruchomości, z uwzględnieniem wszelkich wymagań pod kątem różnych parametrów.

Biuro nieruchomości na Ursynowie – czy ta dzielnica to dobry wybór?

Rokrocznie, Ursynów rozrasta się, gdyż pojawiają się tam nowe domy, a to z uwagi na coraz większe zapotrzebowanie rynku. Warszawiacy i nie tylko, chętniej wprowadzają się do tej dzielnicy, która kusi ich wieloma zaletami. Chociaż inwestycji cały czas przybywa, korzyścią z mieszkania na Ursynowie jest fakt, że ten wciąż nie jest przeludniony, ponieważ dostępna przestrzeń jest rozległa. Między budynkami istnieje wiele wolnego miejsca, chodniki są szerokie, a wokół znajduje się sporo zieleni. Zainteresowani tym terenem są także wymagający inwestorzy. Lokalizacja pozwala na to, aby szybko dostać się do centrum miasta, także za pośrednictwem miejskiej komunikacji. Funkcjonuje tam aż pięć stacji metra. Dzięki temu, mieszkańcy mogą niedrogo i wygodnie przemieszczać się po całym mieście. W okolicy Ursynowa zlokalizowany jest Las Kabacki, gdzie można podziwiać naturę, relaksować się, ale też uprawiać różne aktywności fizyczne. Letnią porą, wszystkie alejki parku są deptakiem pełnym spacerowiczów.

Domy na Ursynowie doskonale sprawdzają się dla rodzin z dziećmi. Spory wpływ ma na to zielone otoczenie, place zabaw, duży dostęp do placówek szkolno-wychowawczych, a także panujące poczucie bezpieczeństwa. Ursynowskie szkoły prezentują wysoki poziom, a wszystkie żłobki i przedszkola cieszą się naprawdę dobrą opinią. Dzieci mają okazję aktywnie spędzać czas, a to np. na boiskach, placach zabaw oraz pływalniach, przy czym rodzice mogą też wybierać pośród wielu ofert klubików oraz bawialni. Dla starszych dzieci bardzo atrakcyjne jest sąsiedztwo w postaci skateparku w Parku przy Bażantarni. Nie brakuje tam również bibliotek i domów kultury, które organizują dla dzieci przeróżne warsztaty.Przy okazji spędzania wolnego czasu, można odwiedzić tutaj liczne siłownie oraz kluby fitness. Jeżeli chodzi o kulturową ofertę Ursynowa, ta jest wyjątkowo bogata oraz zróżnicowana. Nie ma tutaj mowy o nudzie, a każdy z pewnością będzie odnaleźć tutaj coś dla siebie.