Jak pracujemy? - Pogorzelski Nieruchomości - Biuro Nieruchomości

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, staramy się jak najdokładniej przybliżyć metody naszej pracy. Taka polityka firmy ma na celu przedstawienie, iż działamy w pełni profesjonalnie, a nasze usługi realizujemy na najwyższym, światowym poziomie.

Proces w czterech krokach

Aby dokonać skutecznej sprzedaży Państwa nieruchomości, staramy się ją właściwie wypromować. Wykorzystujemy do tego celu następujące narzędzia:

  1. wywiad - przeprowadzamy rzetelny wywiad z klientem, mający na celu poznanie wszystkich zalet i wad nieruchomości,
  2. doskonała jakość zdjęć - odpowiednio dopracowujemy wystrój danego wnętrza i wykonujemy wysokiej jakości zdjęcia, które idealnie wizualizują wszystkie jego zalety,
  3. budowa pozytywnego wizerunku nieruchomości – tworzymy wyjątkowy wizerunek nieruchomości oraz przygotowujemy atrakcyjnie skonstruowaną ofertę sprzedażową,
  4. promocja i marketing – oferujemy skuteczną promocję danej oferty sprzedażowej przy maksymalnym wykorzystaniu dostępnych narzędzi marketingowych i promocyjnych.

Umowa na wyłączność

Podpisujemy umowy na wyłączność, zgodnie z którymi osoba powierzająca sprzedaż swojej nieruchomości pośrednikowi, zobowiązuje się do zapłacenia prowizji agencji nieruchomości, bez względu na to, czy kupiec został znaleziony przez wyżej wymienioną agencję, czy też sprzedawca samodzielnie dotarł i wybrał odpowiadającego mu kupca. W przeciwieństwie do umowy o charakterze otwartym, treść umowy zamkniętej obliguje Państwa do związania się tylko z jednym biurem nieruchomości. Oznacza to, że nie ma szansy na zawarcie kilku umów jednocześnie.

Umowa otwarta wskazuje na to, iż prowizja ze sprzedaży trafia do rąk tego pośrednika obrotu nieruchomościami, który jako pierwszy znalazł kupca. Jeśli sprzedający nieruchomość sam dokonał tegoż czynu, to zapłata dla biura nieruchomości wynika tylko z poniesionych przez nie kosztów promocji danej oferty sprzedażowej nieruchomości.

Jak pokazuje nasze doświadczenie, wielu klientów ma obawy co do podpisywania umów na wyłączność. Jako wiodący lider na rynku obrotu nieruchomościami w stolicy oraz jej okolicach, pragniemy rozwiać wszelkie wątpliwości i obalić mity, jakie narodziły się wobec tego typu działania. Zazwyczaj są one wynikiem niewiedzy klientów lub też błędnie uzyskanych informacji, które nie zawsze pochodzą ze sprawdzonych źródeł.

Nasze biuro nieruchomości w Warszawie szczególnie poleca Państwu skorzystanie z możliwości podpisania umowy na wyłączność. Powodów jest co najmniej kilka. Poniżej przedstawiamy najważniejsze z nich:

Maksymalne zaangażowanie w poszukiwanie ewentualnych nabywców

Jeśli powierzają Państwo sprzedaż swojej nieruchomości kilku lub nawet kilkunastu agencjom nieruchomości lub w ogóle nie podpisują Państwo z nimi żadnej umowy, traktując ich propozycje jako „luźne” czy niezobowiązujące, to nie ma dużej szansy na to, że proces poszukiwania klienta będzie dynamiczny i przyniesie spodziewany efekt. Powierzenie wyłącznej sprzedaży naszej agencji to pewność, że otrzymują Państwo wsparcie, doskonałe warunki współpracy, stały kontakt, bieżące informowanie o postępach w poszukiwaniu nabywców, jak również szybkie i dynamiczne działanie. Gwarantuje to sprzedaż w stosunkowo krótkim czasie.

Pełne informacje o nieruchomości

Umowa na wyłączność gwarantuje Państwu, iż nasze biuro nieruchomości w Warszawie bez obawy poda wszelkie dane o Państwa domu czy mieszkaniu na sprzedaż, bez ryzyka, że inna agencja odbierze nam klienta lub skusi go bardziej atrakcyjną ceną. Stosujemy tutaj metody polegające na pełnej identyfikacji oferowanej nieruchomości, wyraźnym zdjęciu budynku, jak również podaniu adresu i numeru telefonu sprzedającego. To ułatwia proces zakupowy i pozwala nabywcy na lepsze poznanie Państwa oferty.

Intensywna promocja

Umowa na wyłączność sprawia, iż traktujemy klienta priorytetowo i staramy się zapewnić mu najlepszą możliwość promowania jego oferty na wszystkich możliwych kanałach informacyjnych, do których zaliczamy serwisy ogłoszeniowe, bannery, tablice świetlne czy ogłoszenia w lokalnej prasie i na stronach internetowych. Zastosowanie wyjątkowych narzędzi marketingowych i promocyjnych pozwala na skuteczne dotarcie do dużego grona potencjalnych kupców i możliwość negocjowania ceny sprzedaży nieruchomości, z dużą korzyścią dla Sprzedającego.

Bezpieczeństwo

Nasze biuro nieruchomości dba o zabezpieczenie Państwa nieruchomości w chwili jej wizytowania i prezentowania potencjalnym kupującym, jak również dba o wszelkie kwestie formalne związane z procesem sprzedaży, łącznie z dokładnym zweryfikowaniem tożsamości osoby nabywającej daną nieruchomość.

Oszczędność czasu i energii klientów

Podpisywanie wielu różnych umów o charakterze otwartym powoduje, iż klienci nawet nie pamiętają z iloma agencjami tak naprawdę współpracują. Umowa na wyłączność pozwala na komfort i oszczędność czasu oraz energii, a jednorazowe spotkanie naprawdę nie zajmuje zbyt wiele czasu. Ponadto, klient nie musi obarczać się dodatkowymi obowiązkami, które wynikają z podpisywania umów otwartych.

Zapraszamy Państwa do współpracy.

Masz problem ze sprzedażą swojej nieruchomości?
Nie możesz znaleźć tej właściwej? Napisz lub zadzwoń i dowiedz się jak możemy Ci pomóc.