Biuro nieruchomości - Wawer - Pogorzelski Nieruchomości - Biuro Nieruchomości
Pogorzelski Nieruchomości

Biuro nieruchomości - Wawer

Jesteśmy wiodącą na rynku warszawskim agencją nieruchomości, prowadzoną przez małżeństwo prawników. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie mieszkań, domów oraz działek.

Masz pytania ? Skontaktuj się:

Formularz kontaktowy

Napisz do nas - skontaktujemy się z Tobą.

MY W MEDIACH

O nas w GOOGLE

vertevie
vertevie
2022-07-06
Polecam agencję Pogorzelski Nieruchomości oraz Panią Kasię Płochocką. Pomogła mnie i bratu przejść przez cały proces sprzedaży mieszkania. Dzięki Pani Kasi bardzo szybko udało się znaleźć nabywcę. Współpraca była czystą przyjemnością!
Ewa Jenke
Ewa Jenke
2022-06-28
Spokój, takt i poczucie humoru pomogły bezkonfliktowo pokonać normalne przy tak poważnych zakupach, problemy. Dzięki ponadprzeciętnemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi Agentki - p. Katarzyny Wasiluk szybko i pozytywnie zamknęliśmy transakcję. Ewa i Przemek
janusz mieciek
janusz mieciek
2022-06-01
Agnieszka Kulesza
Agnieszka Kulesza
2022-05-17
Polecam agentkę nieruchomości Panią Anitę Pawłowską. Z jej pomocą udało mi się szybko sprzedać mieszkanie, bez problemów, za satysfakcjonującą cenę. :) Mimo sporych problemów z księgą wieczystą udało się to naprawdę sprawnie załatwić.
Karolina Urbaniak
Karolina Urbaniak
2022-05-11
Pogorzelski Nieruchomości działają błyskawicznie! Nigdy nie sądziłam, że sprzedaż jednego mieszkania i kupno drugiego może odbyć się w tak ekspresowym czasie! Gorąco polecam współpracę z Panią Katarzyną Wasiluk, która pośredniczyła zarówno w sprzedaży jak i w kupnie mieszkania. Pełen profesjonalizm pod każdym względem. Super komunikacja i prowadzenie całej transakcji kompleksowo. Dyspozycyjność i ogromne wsparcie w kwestii formalności!
mykhaylo pikhotskyy
mykhaylo pikhotskyy
2022-05-04
Miałem przyjemność współpracować z Panem Jackiem w zeszłym tygodniu, bardzo mi zależało na czasie i konkretach, transakcja doszła do skutku dzięki pewnemu profesjonalizmowi Pana Jacka. Pan Jacek jest godny zaufania !!
Marlena Król
Marlena Król
2022-05-04
Miałam przyjemność współpracować z Jackiem Bemem pracującym w Pogorzelski Nieruchomości dwukrotnie: pierwszy raz przy sprzedaży mieszkania, drugi raz przy wynajmie. Za każdym razem współpraca była bardzo profesjonalna, a przy tym przebiegała w serdecznej atmosferze. Serdecznie polecam!
Edward Kolarski
Edward Kolarski
2022-05-04
Pan Jacek Bem to kompetencja i rzetelność: w tych trudnych czasach, (sprzedaż praktycznie tylko za gotówkę) w ciągu miesiąca sprzedał mi mieszkanie za oczekiwaną cenę. A i kupujący był bardzo zadowolony. Polecam Biuro
Daniel
Daniel
2022-03-22
Polecamy z czystym sumieniem Panią Katarzynę Wasiluk, super ekspert z najwiekszym obeznaniem i wiedza o rynku spośród wielu agentów z ktorymi rozmawialismy. Sprzedaż mieszkania w 3 dni! Pani Kasia potrafiła załatwić rzeczy w 5 min których nie potrafili w urzędach. Kompleksowa pomoc i obsluga od A do Z. Polecam.
vanda Vostro
vanda Vostro
2022-02-20
1

Chcesz sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość? Działka, mieszkanie lub dom ?

2

Skontaktuj się na
adres mailowy: kontakt@pogorzelski.pl
lub zadzwoń: 780 130 780.

3

Będziemy monitorować, szukać i rozmawiać z potencjalnymi kupującymi. Wykorzystujemy szereg działań marketingowych oraz naszą bazę klientów.

Kiedy uznasz, że potrzebne jest Ci dobre biuro nieruchomości Wawer jest bez wątpienia miejscem, w którym pomogą specjaliści z Pogorzelski Nieruchomości. Posiadamy bogate doświadczenie, zarówno jeżeli chodzi o sprzedaż, wynajem, jak i kupno domów, mieszkań oraz działek. Oferujemy najwyższą jakość obsługi, czego dowodem jest nasza wyjątkowa usługa poszukiwania PREMIUM.

Bardzo zależy nam na tym, aby naszym klientom oferować najwyższej jakości obsługę, dlatego w przypadku, kiedy mowa o poszukiwaniu konkretnej nieruchomości, zależy nam na kompleksowej pomocy i zajęciu się dosłownie wszystkimi formalnościami. Chcemy, aby klient nie musiał martwić się całym procesem, a także by jego transakcja była w pełni bezpieczna i opłacalna. Doskonale orientujemy się na warszawskim rynku nieruchomości, mamy duże doświadczenie oraz wiedzę z tego zakresu, czego wynikiem pozytywne opinie poprzednich klientów.

Biuro nieruchomości – Wawer i inne dzielnice Warszawy

Pogorzelski Nieruchomości oferuje swoje usługi m.in. na Wawrze, gdzie mieszkania uchodzą za jedne z najtańszych w stolicy. Świadczy o tym porównanie ceny za jeden metr kwadratowy, zarówno na rynku pierwotnym, jak i w przypadku apartamentów wyższej klasy. Są to znacznie mniejsze kwoty, niżeli w przypadku Śródmieścia lub Mokotowa, gdzie metr mieszkania może wiązać się z ceną od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Co więcej, należy zdawać sobie sprawę, że na Wawrze mieszkania będą znacznie większe. Zlokalizowane są tutaj osiedla o średniej, ale i o niskiej wysokości zabudowań. Kiedy zależy nam na zakupie niedrogiego lokalu, który dodatkowo umiejscowiony jest w niezbyt wysokim blokowisku, to ta dzielnica z pewnością powinna być przez nas rozpatrzona.

Mieszkanie na Wawrze dla ceniących sobie bezpieczeństwo

Wawer może pochwalić się bezpieczeństwem i to znacznie wyższym, niż inne dzielnice Warszawy. Wszystko z uwagi na obecność wielu zamkniętych oraz monitorowanych osiedli, które są o wiele bardziej kameralne, niż wysokie blokowiska znane z Śródmieścia. Mieszkańcy nie muszą obawiać się zatem o swoje bezpieczeństwo, a także o ryzyko tego, że ktoś przywłaszczy sobie ich mienie.

Daleko, aczkolwiek wygodnie i szybko

Mimo tego, że Wawer jest zlokalizowany w dość sporej odległości od Śródmieścia, gdzie znajduje się spora część biur oraz kulturalno-rozrywkowych ośrodków, każdy mieszkaniec może polegać na wygodnym i bardzo szybkim sposobie komunikacji z centrum stolicy. Jeden wspólny bilet miejski zapewnia, że będziemy mogli swobodnie korzystać z kolei miejskiej. Obecność aż siedmiu przystanków kolejowych ma duży wpływ na dobrą komunikację. Podróże koleją są dodatkowo o wiele szybsze, gdyż do Śródmieścia będziemy mogli dostać się w nawet mniej niż 25 minut. To naprawdę nie wiele, w porównaniu do tego, że samochodem należy przygotować się na trasę, która może trwać nawet do 45 minut.