Biuro nieruchomości - Wawer - Pogorzelski Nieruchomości - Biuro Nieruchomości
Pogorzelski Nieruchomości

Biuro nieruchomości - Wawer

Jesteśmy wiodącą na rynku warszawskim agencją nieruchomości, prowadzoną przez małżeństwo prawników. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie mieszkań, domów oraz działek.

Masz pytania ? Skontaktuj się:

Formularz kontaktowy

Napisz do nas - skontaktujemy się z Tobą.

MY W MEDIACH

O nas w GOOGLE

1

Chcesz sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość? Działka, mieszkanie lub dom ?

2

Skontaktuj się na
adres mailowy: kontakt@pogorzelski.pl
lub zadzwoń: 780 130 780.

3

Będziemy monitorować, szukać i rozmawiać z potencjalnymi kupującymi. Wykorzystujemy szereg działań marketingowych oraz naszą bazę klientów.

Kiedy uznasz, że potrzebne jest Ci dobre biuro nieruchomości Wawer jest bez wątpienia miejscem, w którym pomogą specjaliści z Pogorzelski Nieruchomości. Posiadamy bogate doświadczenie, zarówno jeżeli chodzi o sprzedaż, wynajem, jak i kupno domów, mieszkań oraz działek. Oferujemy najwyższą jakość obsługi, czego dowodem jest nasza wyjątkowa usługa poszukiwania PREMIUM.

Bardzo zależy nam na tym, aby naszym klientom oferować najwyższej jakości obsługę, dlatego w przypadku, kiedy mowa o poszukiwaniu konkretnej nieruchomości, zależy nam na kompleksowej pomocy i zajęciu się dosłownie wszystkimi formalnościami. Chcemy, aby klient nie musiał martwić się całym procesem, a także by jego transakcja była w pełni bezpieczna i opłacalna. Doskonale orientujemy się na warszawskim rynku nieruchomości, mamy duże doświadczenie oraz wiedzę z tego zakresu, czego wynikiem pozytywne opinie poprzednich klientów.

Biuro nieruchomości – Wawer i inne dzielnice Warszawy

Pogorzelski Nieruchomości oferuje swoje usługi m.in. na Wawrze, gdzie mieszkania uchodzą za jedne z najtańszych w stolicy. Świadczy o tym porównanie ceny za jeden metr kwadratowy, zarówno na rynku pierwotnym, jak i w przypadku apartamentów wyższej klasy. Są to znacznie mniejsze kwoty, niżeli w przypadku Śródmieścia lub Mokotowa, gdzie metr mieszkania może wiązać się z ceną od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Co więcej, należy zdawać sobie sprawę, że na Wawrze mieszkania będą znacznie większe. Zlokalizowane są tutaj osiedla o średniej, ale i o niskiej wysokości zabudowań. Kiedy zależy nam na zakupie niedrogiego lokalu, który dodatkowo umiejscowiony jest w niezbyt wysokim blokowisku, to ta dzielnica z pewnością powinna być przez nas rozpatrzona.

Mieszkanie na Wawrze dla ceniących sobie bezpieczeństwo

Wawer może pochwalić się bezpieczeństwem i to znacznie wyższym, niż inne dzielnice Warszawy. Wszystko z uwagi na obecność wielu zamkniętych oraz monitorowanych osiedli, które są o wiele bardziej kameralne, niż wysokie blokowiska znane z Śródmieścia. Mieszkańcy nie muszą obawiać się zatem o swoje bezpieczeństwo, a także o ryzyko tego, że ktoś przywłaszczy sobie ich mienie.

Daleko, aczkolwiek wygodnie i szybko

Mimo tego, że Wawer jest zlokalizowany w dość sporej odległości od Śródmieścia, gdzie znajduje się spora część biur oraz kulturalno-rozrywkowych ośrodków, każdy mieszkaniec może polegać na wygodnym i bardzo szybkim sposobie komunikacji z centrum stolicy. Jeden wspólny bilet miejski zapewnia, że będziemy mogli swobodnie korzystać z kolei miejskiej. Obecność aż siedmiu przystanków kolejowych ma duży wpływ na dobrą komunikację. Podróże koleją są dodatkowo o wiele szybsze, gdyż do Śródmieścia będziemy mogli dostać się w nawet mniej niż 25 minut. To naprawdę nie wiele, w porównaniu do tego, że samochodem należy przygotować się na trasę, która może trwać nawet do 45 minut.