Biuro nieruchomości Wilanów - Pogorzelski Nieruchomości - Biuro Nieruchomości
Pogorzelski Nieruchomości

Biuro nieruchomości – Wilanów

Jesteśmy wiodącą na rynku warszawskim agencją nieruchomości, prowadzoną przez małżeństwo prawników. Oferujemy Państwu profesjonalne usługi w zakresie pośrednictwa w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie mieszkań, domów oraz działek.

Masz pytania ? Skontaktuj się:

Formularz kontaktowy

Napisz do nas - skontaktujemy się z Tobą.

MY W MEDIACH

O nas w GOOGLE

vertevie
vertevie
2022-07-06
Polecam agencję Pogorzelski Nieruchomości oraz Panią Kasię Płochocką. Pomogła mnie i bratu przejść przez cały proces sprzedaży mieszkania. Dzięki Pani Kasi bardzo szybko udało się znaleźć nabywcę. Współpraca była czystą przyjemnością!
Ewa Jenke
Ewa Jenke
2022-06-28
Spokój, takt i poczucie humoru pomogły bezkonfliktowo pokonać normalne przy tak poważnych zakupach, problemy. Dzięki ponadprzeciętnemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi Agentki - p. Katarzyny Wasiluk szybko i pozytywnie zamknęliśmy transakcję. Ewa i Przemek
janusz mieciek
janusz mieciek
2022-06-01
Agnieszka Kulesza
Agnieszka Kulesza
2022-05-17
Polecam agentkę nieruchomości Panią Anitę Pawłowską. Z jej pomocą udało mi się szybko sprzedać mieszkanie, bez problemów, za satysfakcjonującą cenę. :) Mimo sporych problemów z księgą wieczystą udało się to naprawdę sprawnie załatwić.
Karolina Urbaniak
Karolina Urbaniak
2022-05-11
Pogorzelski Nieruchomości działają błyskawicznie! Nigdy nie sądziłam, że sprzedaż jednego mieszkania i kupno drugiego może odbyć się w tak ekspresowym czasie! Gorąco polecam współpracę z Panią Katarzyną Wasiluk, która pośredniczyła zarówno w sprzedaży jak i w kupnie mieszkania. Pełen profesjonalizm pod każdym względem. Super komunikacja i prowadzenie całej transakcji kompleksowo. Dyspozycyjność i ogromne wsparcie w kwestii formalności!
mykhaylo pikhotskyy
mykhaylo pikhotskyy
2022-05-04
Miałem przyjemność współpracować z Panem Jackiem w zeszłym tygodniu, bardzo mi zależało na czasie i konkretach, transakcja doszła do skutku dzięki pewnemu profesjonalizmowi Pana Jacka. Pan Jacek jest godny zaufania !!
Marlena Król
Marlena Król
2022-05-04
Miałam przyjemność współpracować z Jackiem Bemem pracującym w Pogorzelski Nieruchomości dwukrotnie: pierwszy raz przy sprzedaży mieszkania, drugi raz przy wynajmie. Za każdym razem współpraca była bardzo profesjonalna, a przy tym przebiegała w serdecznej atmosferze. Serdecznie polecam!
Edward Kolarski
Edward Kolarski
2022-05-04
Pan Jacek Bem to kompetencja i rzetelność: w tych trudnych czasach, (sprzedaż praktycznie tylko za gotówkę) w ciągu miesiąca sprzedał mi mieszkanie za oczekiwaną cenę. A i kupujący był bardzo zadowolony. Polecam Biuro
Daniel
Daniel
2022-03-22
Polecamy z czystym sumieniem Panią Katarzynę Wasiluk, super ekspert z najwiekszym obeznaniem i wiedza o rynku spośród wielu agentów z ktorymi rozmawialismy. Sprzedaż mieszkania w 3 dni! Pani Kasia potrafiła załatwić rzeczy w 5 min których nie potrafili w urzędach. Kompleksowa pomoc i obsluga od A do Z. Polecam.
vanda Vostro
vanda Vostro
2022-02-20
1

Chcesz sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość? Działka, mieszkanie lub dom ?

2

Skontaktuj się na
adres mailowy: kontakt@pogorzelski.pl
lub zadzwoń: 780 130 780.

3

Będziemy monitorować, szukać i rozmawiać z potencjalnymi kupującymi. Wykorzystujemy szereg działań marketingowych oraz naszą bazę klientów.

Poszukiwania mieszkania, biura czy chęć sprzedaży nieruchomości często wiążą się z koniecznością poświęcenia bardzo dużej ilości czasu i wielu rozczarowaniami. Dlatego warto skorzystać z pomocy, jaką świadczy biuro nieruchomości. Wilanów jest jedną z dzielnic Warszawy, które cieszą się największą popularnością zarówno wśród kupujących, sprzedających, jak i wynajmujących, a agencja Pogorzelski Nieruchomości zapewni Państwu wsparcie niezależnie od tego, czy jesteście inwestorami, czy też poszukujecie idealnej nieruchomości.

Profesjonalne wsparcie agencji nieruchomości w Wilanowie

Nasza agencja nieruchomości w Wilanowie to przede wszystkim kompleksowe wsparcie dla każdego klienta – zarówno osób poszukujących mieszkania, domu lub innej nieruchomości, jak też sprzedających, którzy pragną zaoszczędzić czas i cieszyć się największym zyskiem. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem, wiedzą na temat rynku, a także posiadamy do dyspozycji najlepsze narzędzia do promocji i obsługi nieruchomości – dzięki temu zyskaliśmy uznanie wśród najbardziej wymagających klientów i jesteśmy w stanie zapewniać Państwu najwyższą skuteczność świadczonych usług.

Wilanów jest dla nas szczególnym miejscem. To dzielnica wyjątkowo atrakcyjna i spokojna, która jest prawdziwym rajem dla rodzin z dziećmi, poszukujących swojego azylu i miejsca do życia. Pomożemy Państwu w znalezieniu wymarzonego mieszkania lub domu, który będzie oddalony od wielkomiejskiego zgiełku, a jednocześnie zapewni doskonałą komunikację z centrum stolicy oraz pozwoli na korzystanie z bogatej oferty dzielnicy. Stawiając na naszą agencję nieruchomości, zyskujecie Państwo pewność:

  • znaczącego przyspieszenia procesu zakupu, wynajmu lub sprzedaży nieruchomości, ponieważ zapewniamy skuteczną promocję oraz profesjonalną prezentację mieszkań, domów czy lokali/obiektów komercyjnych;
  • przeniesienia wszelkich obowiązków związanych z zakupem, wynajmem i sprzedażą nieruchomości na naszych agentów, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i wiedzę – dzięki temu zaoszczędzicie sporo czasu i unikniecie niepotrzebnego stresu;
  • maksymalizacji zysku ze sprzedaży nieruchomości oraz znalezienia najbardziej korzystnej oferty – w zależności od Państwa indywidualnych potrzeb;
  • kompleksowego, indywidualnego wsparcia na każdym etapie współpracy – agenci naszego biura nieruchomości w Wilanowie są zawsze do Państwa dyspozycji;
  • uczciwości oraz jasnych warunków współpracy.

Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami i przedstawienia swoich potrzeb. Wykorzystamy najlepsze narzędzia oraz wiedzę, by wypromować Państwa ofertę na sprzedaż lub wynajem nieruchomości, a także dołożymy wszelkich starań, by pomóc w znalezieniu odpowiedniego mieszkania, domu czy biura. Najlepszym potwierdzeniem umiejętności pracowników naszej agencji nieruchomości w Wilanowie są opinie zadowolonych klientów. Dołączcie Państwo do nich i osiągnijcie swój cel!